Profesjonalna firma sprzątająca

Dbanie o czystość to wyraz naszej osobowości!

Ekologiczna dezynfekcja pomieszczeń, usuwanie przykrych zapachów z pomieszczeń i samochodów.

 

Sprawdź promocyjne ceny na ozonowanie!

 

Gwarancja najniższej ceny!

 

Posiadamy najmocniejsze generatory ozonu w Trójmieście co powoduje, że jesteśmy wstanie jednorazowo realizować zlecenia o powierzchni do 1800m2! a co za tym idzie, obniżyć koszta ozonowania.


UWAGA!!!


Jeśli zlecisz "firmie X" ozonowanie i dana firma przyjedzie do ciebie z jednym, dwoma generatorami ozonu to musisz wiedzieć, że dana usługa zastanie zle wykonana.

Jeden mocny generator ozonu na całe mieszkanie? To zle wykonana usługa.

30 min ozonowania? To też zle wykonana usługa.

Poprawnie wykonana usługa ozonowania to jeden generator ozonu na jedno pomieszczenie a czas ozonowania musi być dostosowany do  usługi.

Nasza firma posiada 15 generatorów ozonu i żadne zlecenie nie stanowi dla Nas problemu.


ZASTOSOWANIE W DOMU

USUWANIE ZAPACHÓW

Zajmujemy się skutecznym usuwaniem zapachów wszelkiego pochodzenia m.in. :

Ozon jest coraz chętniej i powszechniej używany w różnych dziedzinach życia na całym świecie.

Jednak ozonowanie w Polsce to wciąż nowa metoda, choć ciągle przybywa jej zwolenników. Najczęściej ozon wykorzystywany jest do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, walki z alergenami takimi jak roztocza czy jako środek dezynfekujący i bakteriobójczy. Ozonowanie doskonale sprawdza się tam gdzie zawiodły inne tradycyjne metody dezynfekcji, na przykład ozon w postaci gazowej dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków. Ozon, jako bardzo silny środek dezynfekujący (50 razy skuteczniejszy od chloru), jest substancją, której zastosowanie jest niemal nieograniczone.

Świat ozonu

  • Ozon jest alotropową odmianą tlenu występującą we wszystkich stanach skupienia. W stanie gazowym jest niebieski ma charakterystyczny ostry zapach, przypominający ditlenek siarki i chlor.

  • Ozon jako silny utleniacz (E?=2,7 [V]), powszechnie stosowany jest do usuwania zanieczyszczeń chemicznych, w dezynfekcji i deakaryzacji pomieszczeń, w procesie uzdatniania wody, czy jako czynnik odkażający w przemyśle spożywczym.

Odkażanie układów klimatyzacji samochodowej bez używania środków chemicznych, usuwanie wszelkich zapachów (stęchlizna,papierosy, zapachy zwierzęce itp.) z kabin samochodowych.

Pod pojęciem gastronomia rozumiemy szeroko pojęte usługi żywienia zbiorowego. Dotyczy to restauracji, smażalni, pizzerii, barów, lodziarni etc.

Czas sprzątania pokoju i jego przygotowania dla nowego gościa jest skrócony dzięki wykorzystaniu generatora ozonu. Pokój pełen nie świeżego, zanieczyszczonego powietrza można przemienić w świeży pachnący pokój pełen świeżości w mniej niż 20 - 30 minut, tylko dzięki wykorzystaniu właściwego urządzenia. Umożliwi to przygotowania pomieszczeń w znacznie krótszym czasie. Pokoje będą świeższe przez dłuższy okres czasu, klienci na pewno docenią pokoje wolne od nieprzyjemnych zapachów. Wykorzystanie generatora ozonu zdezynfekuje również powietrze w pomieszczeniu jak i jego wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego, wirusowego. Dowiedziono, że ozon ogranicza skargi i rezygnacje gości z pokojów spowodowanych skargami na nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu. Ozonowanie nie tylko sterylizuje pomieszczenie, ale również całkowicie usuwa pleśń i grzyby. Zastosowanie ozonu do kanałów nawiewnych wentylacji i klimatyzacji powoduje ograniczenie do zera groźby wystąpienia Legionellozy, jak wiemy najpoważniejszego czynnika zakaźnego w hotelarstwie.

Ozonowanie pogorzelisk w celu usunięcia zapachu spalenizny.
Skuteczność ~ 99%.

Ozonowanie niszczy rozwijające się po powodziach i zalaniach pleśnie i grzyby oraz ich plechy i grzybnie.

Stosowanie ozonu w szpitalach, przychodniach, salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, salach chorych, w korytarzach zapobiega infekcjom i zakażeniom.

Ozonowanie ciężarówek, autobusów, autokarów, tramwajów, taksówek i innych pojazdów, usuwa całkowicie zapachy z wnętrza, jednocześnie sterylizując układy wentylacyjne i klimatyzacyjne pojazdów.

Ozonowanie w hodowli zapobiega chorobom zakaźnym oraz usuwa przykre zapachy hodowli.

Wykorzystanie ozonu w produkcji sadzonek w systemie hydroponicznym i tradycyjnym usuwa zagrożenie zakażenia pleśniami, grzybami i wirusami.