Profesjonalna firma sprzątająca

Dbanie o czystość to wyraz naszej osobowości!

Maszynowe doczyszczanie posadzek

Posadzki, ze względu na charakter obiektów w których się znajdują, są wyjątkowo narażone na zabrudzenia. Dysponujemy nowoczesny i specjalistycznym sprzętem, przeznaczonym do profesjonalnego czyszczenia posadzek. Dzięki dobraniu odpowiednich środków chemicznych do rodzaju powierzchni możemy uzyskać pożądany efekt.

Polimeryzacja – zabezpieczanie podłóg

Powłoki polimerowe stanowią doskonałe zabezpieczenie posadzek, szczególnie tych wykonanych z materiałów sztucznych, jak np. PCV. Polimery tworzą twardą ochronną warstwę, która chroni podłogę przed działaniem czynników niepożądanych. W trakcie codziennej eksploatacji to one są ścierane z podłóg, dzięki czemu materiał, z którego wykonana jest posadzka uzyskuje dłuższą żywotność.

Powłoki polimerowe stanowią doskonałe zabezpieczenie posadzek, szczególnie tych wykonanych z materiałów sztucznych, jak np. PCV. Polimery tworzą twardą ochronną warstwę, która chroni podłogę przed działaniem czynników niepożądanych. W trakcie codziennej eksploatacji to one są ścierane z podłóg, dzięki czemu materiał, z którego wykonana jest posadzka uzyskuje dłuższą żywotność.Dzięki zastosowaniu tych nowoczesnych metod czyszczenia i konserwacji posadzki będą właściwie zabezpieczone i przedłużą swoją żywotność.

Profesjonalizm oraz rzetelność

Serdecznie zapraszamy!

- Linoleum
- Wykładziny PCV
- Lastryko
- Marmur
- Granit
- Gres
- Płytki szkliwione itp.