Profesjonalna firma sprzątająca

Dbanie o czystość to wyraz naszej osobowości!

Pranie dywanów/wykładzin

Technologia prania dywanów oraz wykładzin, polega na metodzie ekstrakcji a więc na rozpylaniu bardzo wydajnego środka czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób likwidowane są wszystkie roztocza, pleśnie, grzyby oraz pozostałości brudu, które znajdowały się w brudnym dywanie czy wykładzinie. Profesjonalny środek czyszczący posiada właściwości konserwujące i wzmacniające czyszczone włókna, tym samym wytworzona zostaje warstwa ochronna, która uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni. W ten sposób na nowo przywrócimy świeżość Państwa dywanom i wykładzinom.

Pranie tapicerki meblowej

Podobnie jak w przypadku prania dywanów oraz wykładzin, pranie tapicerki również opiera się o tę samą zasadę. Metoda ekstrakcji czyli rozpylenie profesjonalnego środka czyszczącego oraz jednocześnie odessanie go wraz z rozpuszczonym brudem, daje 100 procent gwarancji, że wyczyszczona powierzchnia będzie wyglądała jak nowa a wszystkie nieprzyjemne zapachy zostaną usunięte. Dodatkowo zastosowanie specjalistycznego środka czyszczącego zapewni nam ochronę wyczyszczonej już powierzchni w postaci impregnacji włókien tak, żeby brud nie miał jak wniknąć w wyczyszczoną już powierzchnię.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

W trosce o Państwa i Nasze zdrowie, nie stosujemy chemii typu pre-spray - dana chemia zawiera w sobie rakotwórcze enzymy, jest to mocno inwazyjna chemia która nie jest EKO a tym bardziej BIO. Około 80% firm stosuje tą chemie.

Nie pobieramy opłaty dodatkowej za pranie poduszek które są częścią kanapy.

Nie pobieramy opłaty dodatkowej za pranie boczków kanapy, fotela.

Nie pobieramy opłaty dodatkowej za odplamianie.

Nie pobieramy opłaty dodatkowej za usuwanie przykrych zapachów.

Nie pobieramy opłaty dodatkowej za usuwanie bakterii, alergenów.

Może wydać się to dziwne ale większość konkurencyjnych firm pobiera za to dodatkową opłatę.

U Nas masz to wszystko w standardzie.

Do naszych usług używamy sprzęt dla  profesjonalistów firmy Ashbys i Santoemma.

Chemia którą stosujemy jest dedykowaną  do danego materiału oraz zabrudzenia

Profesjonalizm oraz rzetelność

Serdecznie zapraszamy!

Dzięki naszej usłudze pozbędą się Państwo nieprzyjemnych zapachów (jak np. po paleniu tytoniu) czy sierści zwierząt. W naszych pracach stosujemy wyłącznie specjalistyczne, niedostępne na detalicznym rynku, ekologiczne środki czystości oraz profesjonalny sprzęt. Dzięki temu udaje nam się uzyskać maksymalny efekt z którego będą Państwo z pewnością zadowoleni!