Profesjonalna firma sprzątająca

Dbanie o czystość to wyraz naszej osobowości!

Pranie dywanów/wykładzin

Technologia prania dywanów oraz wykładzin, polega na metodzie ekstrakcji a więc na rozpylaniu bardzo wydajnego środka czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób likwidowane są wszystkie roztocza, pleśnie, grzyby oraz pozostałości brudu, które znajdowały się w brudnym dywanie czy wykładzinie. Profesjonalny środek czyszczący posiada właściwości konserwujące i wzmacniające czyszczone włókna, tym samym wytworzona zostaje warstwa ochronna, która uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni. W ten sposób na nowo przywrócimy świeżość Państwa dywanom i wykładzinom.

Pranie tapicerki meblowej

Podobnie jak w przypadku prania dywanów oraz wykładzin, pranie tapicerki również opiera się o tę samą zasadę. Metoda ekstrakcji czyli rozpylenie profesjonalnego środka czyszczącego oraz jednocześnie odessanie go wraz z rozpuszczonym brudem, daje 100 procent gwarancji, że wyczyszczona powierzchnia będzie wyglądała jak nowa a wszystkie nieprzyjemne zapachy zostaną usunięte. Dodatkowo zastosowanie specjalistycznego środka czyszczącego zapewni nam ochronę wyczyszczonej już powierzchni w postaci impregnacji włókien tak, żeby brud nie miał jak wniknąć w wyczyszczoną już powierzchnię.

Profesjonalizm oraz rzetelność

Serdecznie zapraszamy!

Dzięki naszej usłudze pozbędą się Państwo nieprzyjemnych zapachów (jak np. po paleniu tytoniu) czy sierści zwierząt. W naszych pracach stosujemy wyłącznie specjalistyczne, niedostępne na detalicznym rynku, ekologiczne środki czystości oraz profesjonalny sprzęt. Dzięki temu udaje nam się uzyskać maksymalny efekt z którego będą Państwo z pewnością zadowoleni!