Na rynku dostępna jest bogata i różnorodna oferta kostki brukowej. Poszczególne modele łączy jedno – podatność na zabrudzenia. Tłuste plamy z oleju, ptasie odchody czy mech spędzają sen z powiek właścicielom przydomowych ścieżek i podjazdów, wyłożonych kostką brukową. By cieszyć się ich idealnym wyglądem, konieczne jest regularne czyszczenie. Podpowiadamy, dlaczego warto powierzyć to zadanie doświadczonej ekipie!

Samodzielne czyszczenie kostki – nie zawsze skuteczne

Mycie kostki brukowej tylko z pozoru wydaje się być prostym zadaniem, które z powodzeniem możemy wykonać domowymi sposobami. Owszem – samodzielnie poradzimy sobie z najmniej opornymi plamami na powierzchniach impregnowanych. Do ich usunięcia wystarczy zwykle silny strumień z myjki ciśnieniowej. O wiele trudniej wywabić plamy z materiałów nieimpregnowanych, bo w ich przypadku zanieczyszczenia wnikają głęboko w powierzchnię kostki, pozostawiając po sobie trudne do usunięcia przebarwienia. W ich przypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalnej ekipy zajmującej się pielęgnacją kostki brukowej.

Fachowa pomoc w czyszczeniu kostki brukowej

 Zlecenie mycia kostki brukowej specjalistom ma wiele zalet. Przede wszystkim firmy, zajmujące się myciem kostki brukowej dysponują specjalistycznym sprzętem – maszynami szorującymi i urządzeniami ciśnieniowymi  na gorącą lub zimną wodę oraz bezpiecznymi środkami chemicznymi do różnych zastosowań. Bazując na bogatym doświadczeniu, fachowcy umiejętnie dobierają preparaty do rodzaju zabrudzenia. To z kolei gwarantuje skuteczne i sprawne usunięcie nawet najbardziej uporczywych plam z oleju. Dodatkowo, warto też skorzystać z usługi impregnacji kostki brukowej, dzięki czemu możemy mieć pewność długotrwałego efektu profesjonalistów.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *